Youngblood Loose Mineral Foundation natūralus mineralinis makiažo pagrindas

Produkto kodas: N/A
3 Sales

39.99

Ypatingai lengva, biri mineralinė pudra nepriekaištingam užbaigimui. Šilkinio švelnumo formulė, suteikianti palaipsninį padengimą ir natūralų spindėjimą be blizgesio ar mirguliavimo. Dėl specialiai sukurto sietelio dozavimas yra lengvas ir tikslus. Be talko, aliejų ir kvapiųjų medžiagų. Neužkemšantis porų ir neskatinantis aknės formavimosi. Saugus naudoti po operacijų, esant aknei ir jautriai odai. Be parabenų.

39.99
Spalvos Barely Beige Barely Beige Coffee Coffee Cool Beige Cool Beige Hazelnut Hazelnut Honey Honey Ivory Ivory Mahogany Mahogany Neutral Neutral Pearl Pearl Soft Beige Soft Beige Tawnee Tawnee Toffee Toffee Warm Beige Warm Beige
Clear selection
Kiekis

Aprašymas

Odos tipas: visi. Tinka naudoti po operacijų bei ant jautrios ir į aknę linkusios odos.

Rezultatas / padengimas: švytinti oda / plonas, vidutinis arba storas sluoksnis.

Naudojimas: užberkite šiek tiek biriųjų mineralų ant servetėlės ir tuomet panardinkite „Ultimate Foundation“, „Super Powder“ ar „Kabuki Brush“ šepetėlio viršūnėlę į makiažo pagrindą, švelniai nupurtykite perteklių. Pradėkite ties išorine veido sritimi, atlikdami rato formos judesius ir
judėdami iš išorės į vidų švelniai įtrinkite mineralus į odą.

Kaip maskuojanti priemonė: „Concealer Brush“ šepetėliu paimkite nedidelį kiekį makiažo pagrindo ir padenkite atskiras problemines vietas. Maskuodami akių srityje naudokite „Ultimate Concealer“ arba „Ultimate Corrector“ šepetėlius.

Produkto pavertimas skysta priemone: ant makiažo paletės užpilkite mėgstamo dieninio drėkinančio kremo, nuo saulės spindulių saugančio kremo ar mineralinės makiažo bazės, įberkite Natūralaus mineralinio makiažo pagrindo ir sumaišykite atsižvelgdami į pageidaujamą tirštumą.

Po lazerinės chirurgijos: makiažu odą denkite tik tuomet, kai ji vėl visiškai pasidengs epitelio sluoksniu. Mineralų netepkite ant vazelininio tepalo pagrindu sukurtų balzamų ar kremų – makiažas sulips ir neatrodys natūraliai. Pirmiausia padenkite odą mineraline fiksuojančia pudra, po to – natūraliu mineraliniu makiažo pagrindu. Naudokite kosmetinę kempinėlę.

Sudėtinės savybės:

Bismuto oksichloridas suteikia spindesio ir pagerina produkto savybes
Žėrutis leidžia lengviau paskirstyti pudrą ir sukuria švelnų švytėjimą
Geležies oksidai suteikia pigmentinę variaciją

Tūris: 10 g

Papildoma informacija

Spalvos

, , , , , , , , , , , ,