Label.m „Max vax“ vaškas, 50ML

Neturime Produkto kodas: GS00059441
0 Sales

11.99

Nesukietėjantis vaškas šukuosenoms suteikia formą, spindesį ir tvirtai fiksuoja, kad forma išliktų visą dieną. Vyrams, kurie nori stiprios fiksacijos ir spindesio. Skirta visų tipų plaukams (net storiems, šiurkštiems ir banguotiems) formuoti ir visų tipų šukuosenoms.

Kategorijos: ,

Aprašymas

„Hair Awards 2016“ finalistas – vyrams skirti plaukų priežiūros gaminiai.

Poveikis: gaminys skirtas plaukams suteikti purumo ir išskirtinės fiksacijos. Šio vaško fiksacija stipriausia tarp visų siūlomų gaminių.

Naudojimas: užsitepkite ant rankų ir tolygiai paskirstykite ant plaukų. Tepkite daugiau gaminio, jei norite stipresnės fiksacijos.

Ingredientai: šiam stiprios fiksacijos gaminiui natūrali miros derva pasirinkta kaip pagrindinis ingredientas dėl stiprinamųjų savybių, skatinančių plaukų svogūnėlių ir pačių plaukų augimą bei saugančių galvos odą.

Technologija: „label.men“ gaminių grupei naudojamas išskirtinis „eleMENts“ kompleksas, kurį sudaro unikalus plaukus atstatančių augalų derinys, padedantis nuraminti sudirgusią galvos odą, atkuriantis plaukų gyvybingumą ir skatinantis, kad jie augtų sveiki.

Kartu naudojant ir naująją mikronizacijos technologiją, užtikrinama didesnė ingredientų koncentracija, kad jie geriau įsigertų į plaukus. Šis gaminys pasižymi optimaliomis savybėmis ir iš karto juntamu rezultatu.

Tūris: 50 ml